Piątkowski: Chojniczanka jest bardzo dobrym zespołem

sports news

– Na treningach ciężko pracuję. W lidze nie mam zbyt wielu minut na swoim koncie, ale jestem cierpliwy – wyznał Kamil Piątkowski w rozmowie z oficjalnym serwisem Rakowa Częstochowa.

Podopieczni Marka Papszuna zmierzą się w pierwszej rundzie nowej edycji Pucharu Polski z Chojniczanką Chojnice.

– Wierzę w to, że okazja na występy w końcu przyjdzie. Być może w środę dostanę szansę, by zagrać od pierwszej minuty – podkreślił Piątkowski.

– Zawsze jest tak, że rywal z niższej ligi chce się pokazać z jak najlepszej strony na tle drużyny z Ekstraklasy. Chojniczanka jest bardzo dobrym zespołem. Łatwo na pewno nie będzie – przestrzega swoich kolegów podopieczny Papszuna.

– W zeszłym sezonie bacznie obserwowałem, jak Raków sobie radził w Pucharze Polski. Wyglądało to bardzo dobrze, dzięki czemu udało się zajść aż do półfinału. Mam nadzieję, że w nadchodzących rozgrywkach nasza gra będzie równie skuteczna. W każdym meczu damy z siebie wszystko i zagramy o zwycięstwo. Chcemy dojść na sam szczyt – podsumował Kamil Piątkowski.

(za rakow.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Portugalia – Hiszpania https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-portugalia-hiszpania-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Ukraina – Szkocja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-ukraina-szkocja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: San Marino – Estonia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-san-marino-estonia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…