Smektała: Leszno słynie z dobrych juniorów

sports news

Bartosz Smektała w swoim ostatnim sezonie w roli juniora zdobył po raz trzeci z rzędu złoty medal rozgrywek PGE Ekstraligi z Fogo Unią Leszno.

“Byki” w decydujących o tytule spotkaniach dwukrotnie pokonały Betard Spartę Wrocław.

– Wiadomo, że finał jest zawsze ważnym meczem, ale ten był dla mnie szczególny. Miałem okazję jeździć w zeszłym roku i dwa lata temu, ale teraz był to dzień specyficzny z racji tego, że już nigdy nie będę zaczynał zawodów w drugim biegu – wyznał Smektała dla oficjalnego serwisu Speedway Ekstraligi.

– Ten mecz dał mi takiego kopa motywacyjnego i mam nadzieję, że przyszły sezon będzie równie dobry. To, czy to były dobre zawody, czy nie, to schodzi na drugi plan. Najważniejsze, że jest to dobry prognostyk na kolejny sezon – podkreślił “Smyk”, który w finałowym rewanżu wywalczył dziesięć punktów w czterech biegach.

– Leszno słynie z dobrych juniorów i zobaczycie, że w przyszłym sezonie udowodnimy wszystkim, że Fogo Unia ma mocnych młodzieżowców. Zostaje Dominik Kubera i on będzie prowadził tę parę. Szymon Szlauderbach i Kacper Pludra są bardzo dobrymi zawodnikami, a Dominik na pewno będzie im pomagał – podsumował Smektała.

(za speedwayekstraliga.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Rangers – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rangers-psv/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: FC Kopenhaga – Trabzonspor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-fc-kopenhaga-trabzonspor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Verona – Napoli https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-verona-napoli-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…