Pięć sparingów Zdunek Wybrzeża przed sezonem 2020

sports news

Co najmniej pięć treningów punktowanych odjadą zawodnicy Zdunek Wybrzeża przed sezonem 2020 – poinformował klub z Trójmiasta na swojej oficjalnej stronie.

Trzykrotnie gdańszczanie będą sprawdzać swoje umiejętności na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego, natomiast dwa razy zmierzą się z rywalami na wyjeździe. Plany treningowe mogą ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych i potrzeb zawodników.

– Wstępnie planujemy wyjazd na tor w pierwszym tygodniu marca. W ubiegłym roku jeździliśmy od 6 marca i myślę, że teraz będzie podobnie. Nawet jeśli warunki, by pozwalały na wcześniejsze jazdy, to nie ma większego sensu – wyznał Mirosław Berliński.

– Na ten moment plan zakłada, że z przeciwnikami będziemy się mierzyć od soboty 21 marca i w ciągu pięciu dni odjedziemy pięć treningów punktowanych. Koncentrujemy się na jak największej ilości jazdy w Gdańsku, żeby uniknąć sytuacji z ubiegłego sezonu, kiedy przed pierwszym meczem odjechaliśmy tylko jeden trening punktowany na własnym torze i rywale z Tarnowa czuli się bardziej komfortowo niż my – podkreślił trener Wybrzeża.

Rywalami ekipy z Trójmiasta w przedsezonowych treningach będą drużyny Car Gwarant Startu, SpecHouse PSŻ Poznań oraz Wilków Krosno. Z Gnieźnianami gdańszczanie zmierzą się w sobotę i niedzielę odpowiednio 21 i 22 marca. Pierwszy mecz odbędzie się w Gdańsku, natomiast dzień później dojdzie do rewanżu w Gnieźnie. Tego samego dnia w Gdańsku dojdzie do pojedynku z Wilkami. Ostatnim rywalem będą poznaniacy, z którymi czerwono-biało-niebiescy zmierzą się w dwumeczu już dwa dni później.

– Prawdopodobnie w pojedynkach ze SpecHouse PSŻ zabraknie tylko Jacoba Thorssella, który ma zaplanowane zobowiązania wobec swojej drużyny w Wielkiej Brytanii. Oczywiście nie wszyscy zawodnicy znają już plany swoich zagranicznych drużyn, ale jestem przekonany, że spotkamy się w Gdańsku całym zespołem i będziemy solidnie przygotowani do sezonu – zapewnił Berliński.

(za wybrzezegdansk.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.