Piękny gest Chelsea Londyn

sports news

Chelsea Londyn ogłosiła, że dostarczy 78 tysięcy posiłków służbie zdrowia oraz organizacjom wspierającym osoby w podeszłym wieku.

Posiłki zostaną dostarczone do między innymi St Mary’s Hospital w Paddington, Charing Cross Hospital w Fulham oraz londyńskiego Hammersmith Hospital.

– Zawsze byliśmy zaangażowani we wspieranie naszych społeczności, zwłaszcza osobom słabszym. Tym razem uznaliśmy, że ta pomoc jest ważniejsza niż kiedykolwiek. Właściciel naszego klubu Roman Abramowicz mocno wspiera nas w tej akcji, niesienia pomocy potrzebującym – powiedział prezes Chelsea Bruce Buck.

Wcześniej Chelsea przeznaczyła należący do klubu hotel na Stamford Bridge na potrzeby służby zdrowia.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.