Bartoszek: Zdecydowanie gorzej jest z mentalnością

sports news

Trener Korony Kielce Maciej Bartoszek w rozmowie z redakcją oficjalnej strony internetowej klubu przyznał, że jego zawodnicy mają problem z pozytywnym nastawieniem w czasie zawieszenia rozgrywek PKO Ekstraklasy.

– Kondycja zdrowotna u zawodników jest dobra. Już wcześniej podjęliśmy decyzję na temat monitorowania temperatury piłkarzy, pod tym kątem ich sprawdzamy i mamy z nimi kontakt. Zdecydowanie gorzej jest z tzw. mentalnością, pozytywnym nastawieniem do tego, co się dzieje. Musimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy piłkarze są w Kielcach sami, bez swoich rodzin – stwierdził Bartoszek.

– Musimy mieć świadomość tego, że wszystkie kluby starają się renegocjować kontrakty zawodników, więc z jednej strony piłkarze nie trenują, są poza domem bez normalnego kontaktu z rodzinami, z drugiej strony obniżane są wynagrodzenia, dalej nie wiadomo, kiedy sezon miałby zostać wznowiony, czy uda się wystartować oraz kiedy zaczniemy treningi. Ta niejasność sytuacji powoduje dodatkowe obniżenie podstawowych właściwości psychofizycznych – dodał szkoleniowiec kielczan.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.