Piłkarze Augsburga wrócą do treningów

sports news

Nowy trener Augsburga Heiko Herrlich poinformował, że jego podopieczni niebawem wrócą do treningów.

– Każdy piłkarz chce mieć piłkę przy nodze i poczuć zapach murawy – powiedział Herrlich w rozmowie z „Augsburger Allgemeine”. – Wszystko zrobimy z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Piłkarze mają ćwiczyć jedynie w małych grupach z zachowaniem odpowiedniego dystansu. Wykluczono zajęcia w parach.

– Trochę pobiegamy, popracujemy nad siłą i stabilizacją. Jednak najważniejsze, żeby piłkarze poczuli murawę, przypomnieli sobie automatyzmy w grze – powiedział 48-letni trener, który został zatrudniony w Augsburgu 10. marca, ale z powodu przerwy w rozgrywkach nie zdążył zadebiutować w Bundeslidze.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.