Stoiczkow: Rozegranie finału Ligi Mistrzów będzie trudne

sports news

Christo Stoiczkow, były napastnik FC Barcelony i reprezentacji Bułgarii powiedział w rozmowie z „Mundo Deportivo”, że nie wierzy w możliwość rozegrania finału Ligi Mistrzów, nawet jeśli pandemia koronawirusa ustąpi.

– Zorganizowanie finału Ligi Mistrzów będzie bardzo trudne. Patrząc na to jak wirus rozprzestrzenia się po Europie nie wierzę, że rozgrywki uda się dokończyć – powiedział Christo Stoiczkow.

– Trzeba pamiętać, że jeszcze nie mamy szczytu zachorowań. W wielu krajach jest dopiero początek pandemii – dodał.

– Liga Mistrzów została zawieszona na etapie 1/8 finału. Jest jeszcze wiele meczów do rozegrania, co będzie pewnie niemożliwe do wykonania – zakończył Bułgar.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.