Piłkarze Bayernu strzelali do tarczy do rzutek

sports news

Bayern Monachium przeprowadził w czwartek kolejny, wspólny trening. Zajęcia odbywały się w grupach i z zachowaniem odpowiednich środków ostrożności.

Piłkarze zostali podzieleni na sześć grup, a osobną stanowili bramkarze. Zajęcia odbywały się na trzech boiskach, aby miedzy zawodnikami były zachowane jak największe, wolne przestrzenie.

Poza bieganiem i zajęciami rozciągającymi, zawodnicy wymieniali się podaniami, a następnie uderzali na bramkę.

Na koniec wszyscy wzięli udział w strzelaniu do olbrzymiej tarczy do rzutek i jak poinformowała oficjalna strona internetowa Bawarczyków, zabawa ta przyniosła wszystkim wiele śmiechu.

https://twitter.com/FCBayern/status/1250818021586882566

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.