Powrót Ekstraklasy najwcześniej za miesiąc

sports news

Rozgrywki PKO Ekstraklasy wrócą nie wcześniej niż za miesiąc – poinformował Prezes Rady Ministrów, Mateusz Morawiecki.

– Rozmawiałem w środę z prezesem PZPN Zbigniewem Bońkiem. Ustaliliśmy, że w terminie do dwóch tygodni, przedstawi razem z Ekstraklasą, propozycję jak miałoby wyglądać wznowienie rozgrywek i jakie będą zachowywane środki bezpieczeństwa. Jak otrzymamy te propozycje, wówczas podejmiemy decyzję. Nie sądzę jednak, że nastąpi to w przeciągu najbliższego miesiąca. Oczywiście mówimy tu o meczach bez udziału kibiców – powiedział premier Mateusz Morawiecki.

Premier dodał również, że pozwolenie na organizowanie imprez masowych zostanie wydane w czwartym, czyli ostatnim etapie znoszenia obostrzeń, wprowadzonych na terytorium Polski w związku z pandemią koronawirusa.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.