Piłkarze Salzburga przeszli testy na koronawirusa

sports news

Broniący tytułu mistrza Austrii, Red Bull Salzburg, przygotowuje się do wznowienia rozgrywek ligowych. Od wtorku zawodnicy tej drużyny wrócą do treningów w małych grupach.

W piątek wszyscy piłkarze oraz sztab trenerski przeszli badania na obecność koronawirusa. Przebadano już około 60 procent próbek i żadna z nich nie dała pozytywnego wyniku.

W ubiegłym tygodniu Austriacki Związek Piłki Nożnej dał zielone światło do wznowienia rozgrywek Bundesligi. Jednym z warunków powrotu na boiska ma być częste wykonywanie testów.

Pierwsze mecze wznowionego sezonu będą rozgrywane bez udziału publiczności.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.