Sandro Rosel: Podpisałbym kontrakt z Neymarem

sports news

– Podpisałbym kontrakt z Neymarem, nie mam co do tego żadnych wątpliwości – powiedział na łamach „Mundo Deportivo” były prezes Barcelony, Sandro Rosel.

Hiszpan przyznał jednak, że zawarłby w umowie z Brazylijczykiem kilka ważnych punktów. – Na pewno zawarłbym w kontrakcie warunki, związane z osiągnięciami na boisku oraz jego zachowaniem – dodał były sternik katalońskiego klubu.

Rosel stwierdził również, że rozumie dlaczego wielkim zwolennikiem powrotu Neymara do Barcelony jest Leo Messi.

– Messi jest najlepszym piłkarzem w historii futbolu, a do tego jest bardzo inteligenty. Po prostu chce mieć innych świetnych piłkarzy po swojej stronie, aby odnosić wielkie sukcesy. Neymar jest unikalny. Wnosi do drużyny wiele talentu piłkarskiego oraz swój urok osobisty, który ma wielką, komercyjną wartość – dodał Rosel.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.