Piraterna pozyskała Walaska i Gapińskiego

sports news

Piraterna Motala pozyskała Grzegorza Walaska i Tomasza Gapińskiego – poinformował klub z Elitserien na swojej oficjalnej stronie.

Do zespołu „Piratów” dołączył na przyszły sezon również Australijczyk Josh Grajczonek, który posiada polski paszport, a także Jonas Davidsson i Joel Larsson.

Wcześniej stosowne umowy parafowali również Henrik Bergstroem, Ukrainiec Andrij Karpow, Duńczyk Peter Kildemand oraz Paweł Przedpełski.

Piraterna Motala ukończyła rundę zasadniczą Elitserien 2019 na siódmym miejscu w tabeli i nie zdołała awansować do fazy play off.

(za piraterna.se)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.