Piszczek ponownie kontuzjowany

sports news

Łukasz Piszczek z powodu kontuzji prawej stopy nie będzie mógł grać przez dwa lub trzy tygodnie. Dla Polaka to kolejny uraz w ostatnim czasie.

Piszczek na ponownie problemy z prawą stopą. Z powodu poprzedniego urazu pauzował od początku lutego z powodu kontuzji stopy. Na boisko wrócił w poprzedni weekend i zagrał w przegranym spotkaniu z Bayernem Monachium.

Prawego obrońcę czeka kolejna przerwa – od dwóch do trzech tygodni. To zła wiadomość dla trenera Luciena Favre’a, który liczył, że doświadczony defensor pomoże drużynie w końcówce rozgrywek.

34-letni Polak rozegrał w tym sezonie łącznie 24 mecze, strzelił gola i zanotował sześć asyst.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.