Sven Mislintat dyrektorem sportowym VFB Stuttgart

sports news

Sven Mislintat został nowym dyrektorem sportowym VFB Stuttgart – poinformował niemiecki klub. 46-latek podpisał umowę na dwa lata.

Mislintat przez wiele lat był odpowiedzialny za sprowadzanie nowych zawodników w Borussii Dortmund. Ostatnio natomiast pracował jako szef scoutów w Arsenalu FC.

Teraz 46- latek będzie odpowiedzialny za politykę transferową w VFB Stuttgart. Włodarze tego klubu liczą, że Mislintat wykorzysta swoją widzę i doświadczenie, by na Mercedes-Benz Arena trafili utalentowani zawodnicy, którzy najpierw podniosą poziom sportowy drużyny, a później zostaną sprzedani za duże pieniądze.

VFB Stuttgart zajmuje szesnaste miejsce w tabeli Bundesligi. Oznacza, że w tym momencie ekipa „Die Schwaben” o utrzymanie musiałaby rywalizować w barażach.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.