Piworowicz rozstał się z Rakowem

sports news
Oceń

Łukasz Piworowicz na własną prośbę rozwiązał umowę z Rakowem – poinformował klub z Częstochowy na swojej oficjalnej stronie.


– Serdecznie dziękuję władzom za okazane zaufanie. Dla mnie był to fantastyczny rok i sądzę, że obie strony ze współpracy mogą być zadowolone – wyznał ustępujący dyrektor sportowy lidera zaplecza LOTTO Ekstraklasy.

– Kierunek rozwoju pionu sportowego Rakowa w wielu aspektach rozbiega się jednak z moją wizją funkcjonowania tego obszaru działalności klubu. Życzę Rakowowi kolejnych fantastycznych wyników i awansu do Ekstraklasy. Jednocześnie dziękuję za współpracę wszystkim zawodnikom, trenerom i pracownikom klubu, którzy wykonali w ostatnich miesiącach kapitalną pracę – podkreślił Piworowicz.

– To przykra wiadomość. Łukasz był jednym z inżynierów machiny, którą zachwyca się cała Polska. Odpowiadał za transfery, które miały wpływ na aktualne oblicze klubu i doprowadziły nas na przedpole Ekstraklasy i do półfinału Pucharu Polski. Szanujemy tę decyzję i zgodziliśmy się na rozwiązanie umowy za porozumieniem stron – dodał prezes Rakowa Częstochowa Wojciech Cygan.

(za rksrakow.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Komentarze

Komentarze

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dołącz do nas na FB

Kupon na sobotę 23.03. z kursem 4.24. https://t.co/y24XN6ZjJI #betting

Overy na sobotę 23.03. https://t.co/PlDGGqmN39 #betting

Pewniaki na sobotę 23.03. https://t.co/SsV5t1OuFx #betting

Load More…