Piworowicz rozstał się z Rakowem

sports news

Łukasz Piworowicz na własną prośbę rozwiązał umowę z Rakowem – poinformował klub z Częstochowy na swojej oficjalnej stronie.

– Serdecznie dziękuję władzom za okazane zaufanie. Dla mnie był to fantastyczny rok i sądzę, że obie strony ze współpracy mogą być zadowolone – wyznał ustępujący dyrektor sportowy lidera zaplecza LOTTO Ekstraklasy.

– Kierunek rozwoju pionu sportowego Rakowa w wielu aspektach rozbiega się jednak z moją wizją funkcjonowania tego obszaru działalności klubu. Życzę Rakowowi kolejnych fantastycznych wyników i awansu do Ekstraklasy. Jednocześnie dziękuję za współpracę wszystkim zawodnikom, trenerom i pracownikom klubu, którzy wykonali w ostatnich miesiącach kapitalną pracę – podkreślił Piworowicz.

– To przykra wiadomość. Łukasz był jednym z inżynierów machiny, którą zachwyca się cała Polska. Odpowiadał za transfery, które miały wpływ na aktualne oblicze klubu i doprowadziły nas na przedpole Ekstraklasy i do półfinału Pucharu Polski. Szanujemy tę decyzję i zgodziliśmy się na rozwiązanie umowy za porozumieniem stron – dodał prezes Rakowa Częstochowa Wojciech Cygan.

(za rksrakow.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.