Pjanić: Chciały mnie Manchester United i Barcelona

sports news

Miralem Pjanić przyznał w rozmowie z dziennikiem „Il Giornale”, że w zimowym oknie transferowym interesowały się nim Manchester United i FC Barcelona. Dodał, że nie chciał jednak odchodzić z Juventusu FC.

– Było zainteresowanie moją osobą ze strony tych dwóch klubów, ale nie widziałem powodu, by opuszczać Turyn – powiedział Miralem Pjanić.

– Nie wiem czy Juventus będzie moim ostatnim zespołem, ponieważ transfery nie są uzależnione tylko od decyzji zawodnika, ale również od klubów – dodał Bośniak.

Pjanić w barwach mistrzów Włoch gra od 2016 roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.