Po wznowieniu rozgrywek w Bundeslidze – testy co trzy dni

sports news

Dziennikarze niemieckiej stacji MDR dotarli do procedur, które mają obowiązywać po wznowieniu treningów oraz rozgrywek w Bundeslidze.

We wtorek Niemiecka Federacja Piłkarska zawiesiła rozgrywki do 30 kwietnia, a treningi w grupach są zabronione do 5 kwietnia. Jednocześnie poinformowano, że służby medyczne będą dobrze przygotowane, kiedy liga wróci na boiska.

Według dziennikarzy serwisu „Sport im Osten” piłkarze będą badani na obecność koronawirusa co trzy dni, przez odpowiednio przeszkolony personel medyczny. Jeśli u którego z zawodników test pokaże wynik pozytywny, to kwarantannie będzie poddany jedynie zakażony sportowiec, a nie cała drużyna.

W tym tygodniu dwie drużyny z Bundesligi odbyły wspólne treningi. Piłkarze Borussii Dormund oraz Schalke 04 odbyli zajęcia z zachowaniem dwumetrowych odległości między zawodnikami.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.