Tommasi: Żeby grać latem, musimy zmienić prawo

sports news

– Żeby grać latem, musielibyśmy dokonać zmian prawa w obrębie kontraktów. Uważam, że powinno to zostać narzucone odgórnie, tak, żeby w każdym kraju były takie same zasady – powiedział szef Zawodowego Związku Piłkarzy we Włoszech Damiano Tommasi.

Tommasi odniósł się tym samym do zapowiedzi władz piłkarskich w Italii, że sezon mógłby zostać dokończony w lipcu lub nawet we wrześniu.

– Jak już wiele razy mówiłem, musimy być sto procent pewni, że gdy piłkarze wrócą na boiska będą bezpieczni. Jeśli w tym czasie weszłaby druga fala pandemii, ponieślibyśmy jeszcze większe konsekwencje. Dlatego obecnie to nie obniżki pensji piłkarzy są priorytetem, ale kiedy i jak mamy wrócić na boiska. Jeśli jednak sezon zostanie zakończony przedwcześnie, wtedy będziemy wspólnie rozmawiali, co zrobić z pieniądzmi, za cztery nierozegrane miesiące – dodał Tommasi na antenie „Radio Kiss Kiss”.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.