Pochettino: Chcemy wygrać w finale

sports news

– Jeśli udało nam się dotrzeć do wielkiego finału, to chcemy go po prostu wygrać i zrobić coś historycznego dla naszego zespołu – powiedział Mauricio Pochettino podczas konferencji prasowej.

Tottenham Hotspur po raz pierwszy w historii zagra w finale Ligi Mistrzów, a jego rywalem będzie inny angielski zespół, Liverpool FC. Mauricio Pochettino wyjawił, że jego drużyna zrobi wszystko, by wygrać.

– Jeśli udało nam się dotrzeć do wielkiego finału, to chcemy go po prostu wygrać i zrobić coś wspaniałego, historycznego dla naszego zespołu. Ufamy sobie, że możemy to zrobić. Szanujemy naszego przeciwnika, ponieważ Liverpool jest świetnym zespołem. Rok temu także był w finale i zasługuje na pełne uznanie – ocenił Argentyńczyk.

– Przeanalizowaliśmy grę rywali w każdym aspekcie, mamy wszystkie niezbędne informacje. Znamy każdy szczegół i zrobimy wszystko, aby spróbować wygrać. W finale chciałbym dać szanse gry wszystkim zawodnikiem, ale niestety mogę wybrać tylko 11 – dodał opiekun “Kogutów”.

(za tottenhamhotspur.com).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Węgry – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-wegry-niemcy/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Włochy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-wlochy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Austria – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-austria-francja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…