Pochettino: Trudno wygrać mecz bez celnego strzału na bramkę

sports news

Tottenham Hotspur przegrał w derbach Londynu na wyjeździe z Chelsea 0:2. Mauricio Pochettino, menedżer „Kogutów”, powiedział, że jego zespół musi szybko pozbierać się po drugiej z rzędu porażce.

– Trudno jest wygrywać, kiedy nie jest się w najwyższej formie. Nie stworzyliśmy sobie wystarczającej liczby sytuacji. Kilka naszych uderzeń było zablokowanych, ale ostatecznie nie oddaliśmy jednego celnego strzału. W taki sposób niemożliwe jest odniesienie zwycięstwa – powiedział Pochettino, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

– Popełniliśmy trochę błędów. W małych szczegółach nie byliśmy wystarczająco solidni i musimy robić wiele rzeczy lepiej. Jesteśmy rozczarowani, bo na przestrzeni kilku dni doznaliśmy dwóch porażek i trudno jest to zaakceptować – przyznał

– Nigdy nie jest łatwo być pozytywnie nastawionym po porażce. Po kilku godzinach, kolejnego dnia, będzie dalej ciężko, ale musimy szybko iść naprzód, aby być gotowym do walki w kolejnym meczu – podkreślił argentyński szkoleniowiec.

Jego podopieczni zajmują trzecie miejsce w tabeli, mając cztery punkty przewagi nad czwartym Arsenalem. W sobotę „Koguty” zmierzą się u siebie właśnie z „Kanonierami” w derbach północnego Londynu.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.