Początek rozmów o nowej umowie Donnarummy

sports news

Według „Sport Mediaset” AC Milan miał rozpocząć rozmowy z bramkarzem Gianluigim Donnarummą w sprawie nowego kontraktu.

Agent golkipera Mino Raiola jest w bardzo dobrych relacjach z Leonardo, dyrektorem sportowym mediolańskiego klubu. To jak podkreślają włoskie media może mieć spory wpływ na przebieg rozmów.

Nowa umowa miałaby obowiązywać do końca czerwca 2024 roku. Bramkarz otrzymałby również podwyżkę, ale nie byłaby ona znacząca.

Donnaruma w barwach AC Milan rozegrał łącznie 154 spotkania. W tym sezonie wystąpił w 29 meczach.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.