Pogba chce zostać na Old Trafford

sports news

Paul Pogba miał powiedzieć Ole Gunnarowi Solskjaerowi, że pozostanie w Manchesterze United po tym sezonie – poinformował dziennik „The Sun”.

Jeszcze trzy miesiące temu, kiedy zespół „Czerwonych Diabłów” prowadził Jose Mourinho niemal pewne było, że francuski pomocnik latem zmieni barwy klubowe. Od kiedy na Old Trafford w roli szkoleniowca pojawił się Ole Gunnar Solskjaer wszystko się zmieniło.

Zespół osiąga zdecydowanie lepsze wyniki, poprawiła się również atmosfera w drużynie. A Paul Pogba nie chce już nigdzie odchodzić i deklaruje, że zagra w Manchesterze United w następnym sezonie.

Pomocnik w rozmowie z norweskim trener miał przyznać, że nigdzie się nie rusza i dalej będzie grać dla „Czerwonych Diabłów”.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.