Pogorzała w sztabie szkoleniowym Łódzkiego KS

sports news

Marcin Pogorzała dołączył do sztabu szkoleniowego Łódzkiego KS – poinformowali dwukrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

Pochodzący z Tomaszowa Mazowieckiego trener pracę w pierwszej drużynie będzie łączył z prowadzeniem zespołu rezerw.

Pod wodzą 31-letniego szkoleniowca ŁKS II w dobiegających końca rozgrywkach w efektowny sposób wywalczył awans do czwartej ligi. W dotychczasowych 29 meczach odniosły 27 zwycięstw, notując tylko dwa remisy.

– Dołączenie Marcina Pogorzały do sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny to kolejny przykład na to, że cały czas konsekwentnie patrzymy w stronę Akademii ŁKS. Chcemy, aby do pierwszego zespołu dołączali nie tylko piłkarze, ale i pracujący tam trenerzy – wyznał Krzysztof Przytuła.

– Marcin, odkąd trafił do naszego klubu, dał się już poznać jako osoba bardzo odpowiedzialna, doskonale przygotowana merytorycznie i niezwykle ambitna. A my takich ludzi zawsze będziemy doceniać i zawsze na takich ludzi będzie stawiać – podsumował dyrektor sportowy ŁKS-u.

(za lkslodz.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Barcelona – Vallecano https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-barcelona-vallecano/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Monaco – Rennes https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-monaco-rennes/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Heerenveen https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-heerenveen-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…