Pospisil: Powinno być tylko lepiej

sports news

– Po takim spotkaniu, jakie rozegraliśmy w Poznaniu, nie trzeba wiele zmieniać. Przeciwnik jest ten sam, ale musimy się skupić na naszej grze – wyznał Martin Pospisil w rozmowie z oficjalnym serwisem Jagiellonii Białystok.

Zespół z Podlasia rozpocznie zmagania w grupie mistrzowskiej LOTTO Ekstraklasy od konfrontacji przed własną publicznością z Lechem. Podopieczni Ireneusza Mamrota na zakończenie rundy zasadniczej wygrali w stolicy Wielkopolski 2:0.

– Wierzę, że zagramy tak samo albo jeszcze lepiej niż tydzień temu, a wtedy możemy osiągnąć dobry wynik. W ostatnich dwóch, trzech meczach pokazaliśmy, że ten kryzys mamy za sobą. Już na Legii ta gra wyglądała momentami dobrze i w ostatnich spotkaniach pokazaliśmy, na co nas stać – podkreślił czeski pomocnik.

– To jeszcze nie jest maksimum naszych możliwości, ale potrzebowaliśmy takich wyników, aby mieć w głowach nieco spokoju. Jeśli w kolejnych meczach będziemy utrzymywać taki poziom, to powinno być tylko lepiej. W Poznaniu pokazaliśmy, że potrafimy grać bardzo dobrze z silnymi przeciwnikami. Teraz musimy to powtórzyć w meczu u siebie – kontynuował podopieczny Mamrota.

– Nie patrzymy na tabelę. Awansowaliśmy i będziemy grać o zwycięstwo w każdym meczu. Nie ma znaczenia, czy jesteśmy na drugim, czy na ósmym miejscu. W każdym spotkaniu chcemy wygrywać i tak będziemy do tego podchodzili – dodał Czech.

(za jagiellonia.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.