Poważna kontuzja i długa przerwa Chambersa

sports news

Arsenal FC poinformował na oficjalnej stronie, że Calum Chambers zerwał więzadła krzyżowe w kolanie. Przerwa w grze może wynieść nawet 9 miesięcy.

Zawodnik „Kanonierów” poważnego urazu doznał w spotkaniu z Chelsea FC. Boisko opuścił jeszcze w pierwszej połowie. U gracza Arsenalu zdiagnozowano zerwanie więzadeł krzyżowych w kolanie.

Chambers przeszedł operację, a teraz czeka go długi okres rehabilitacji. Do gry wróci najwcześniej za sześć miesięcy, ale przerwa może przedłużyć się nawet do dziewięciu miesięcy.

Anglik rozegrał w tym sezonie 18 meczów, strzelił gola i zanotował cztery asysty.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.