Premier League: Obrońca Stoke nie zagra przez trzy miesiące

Obrońca Stoke City, Marc Wilson nie będzie mógł występować przez około trzy miesiące – poinformowało “BBC”. 28-latek doznał kontuzji kolana.

Irlandzki stoper urazu nabawił się podczas sobotniego meczu Pucharu Anglii przeciwko Crystal Palace. Jego drużyna przegrała na wyjeździe 0:1.

– Uraz Marca jest poważny. Nasi lekarze potwierdzili, że doszło do uszkodzenia więzadeł. Czeka go od 10 do 12 tygodni przerwy w grze. Wilson liczył na występ na mistrzostwach Europy. Mam nadzieję, że kontuzja nie pokrzyżuje mu tych planów – powiedział trener Stoke, Mark Hughes.

Wilson w bieżącym sezonie zagrał w czterech meczach Premier League. Wystąpił również w czterech spotkaniach Pucharu Ligi i jednym FA Cup. Ani razu nie wpisał się na listę strzelców.

To kolejny zawodnik “The Potters”, który ma problemy zdrowotne. Z kontuzjami zmagają się również Marco Arnautović, Ryan Shawcross, Geoff Cameron, Shay Given i Charlie Adam.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…