Premier League: Pewna wygrana Manchesteru United na Old Trafford

Manchester United pokonał na własnym stadionie w ramach 12. kolejki angielskiej Barclays Premier League West Bromwich Albion 2:0 (0:0). Tym samym Czerwone Diabły przedłużyły swoją serię meczów bez porażki w lidze do czterech.

Na prowadzenie podopiecznych Louisa van Gaala wyprowadził fantastycznym, technicznym strzałem zza pola karnego tuż po zmianie stron Jesse Lingard. Ostatecznie rezultat starcia na Old Trafford ustalił w 90. minucie rywalizacji Juan Mata. Hiszpan na gola bez najmniejszych problemów zamienił rzut karny.

Dzięki wygranej Manchester United umocnił się na czwartym miejscu w tabeli. Na chwilę obecną nad piątym West Hamem United ma trzy punkty przewagi. Natomiast ekipa z The Hawthorns na tym etapie rozgrywek plasuje się na dwunastej lokacie.

W innym sobotnim meczu, rozgrywanym o godzinie 16:00 czasu polskiego, Norwich City pokonało na Carrow Road drużynę Swansea City 1:0 (0:0). W zespole gości od pierwszej do ostatniej minuty grał Łukasz Fabiański.