Premier League: QPR podzieliło się punktami ze Stoke City

W pierwszym spotkaniu 5. kolejki Premier League Queens Park Rangers zremisowało u siebie ze Stoke City 2:2. Dla podopiecznych Harry’ego Redknappa był to pierwszy remis w obecnym sezonie.

Spotkanie rozpoczęło się po myśli gości, którzy w jedenastej minucie wyszli na prowadzenie za sprawą Mame Dioufa. Tuż przed przerwą do wyrównania doprowadził Peter Crouch, który na tyle niefortunnie interweniował, iż umieścił piłkę we własnej siatce. Stoke ponownie wyszło na prowadzenie w 51. minucie, tym razem dzięki Peterowi Crouchowi, który wykorzystał zagranie od Victora Mosesa i bez problemów pokonał Roberta Greena.

Tuż przed końcem regulaminowego czasu gry punkt gospodarzom uratował Niko Krancjar, który popisał się cudownym uderzeniem z rzutu wolnego. Po pięciu kolejkach Queens Park Rangers zajmuje piętnaste miejsce w tabeli z dorobkiem czterech punktów. Dwie lokaty wyżej znajduje się Stoke City, które ma „oczko” więcej.