Premier League: Klopp najlepszym trenerem grudnia

sports news

Jurgen Klopp został wybrany na najlepszego trenera grudnia w Premier League – poinformowano na oficjalnej stronie rozgrywek. To już czwarte wyróżnienie dla szkoleniowca „The Reds” w tym sezonie.

Grudzień był kolejnym miesiącem, w którym „The Reds” nie znaleźli pogromcy w obecnych rozgrywkach. Piłkarze Liverpoolu wygrali wszystkie mecze.

Liderzy angielskiej ekstraklasy ogrywali kolejno: Everton FC, AFC Bournemouth, Watford FC, Leicester City i Wolverhampton Wanderers.

Klopp trenerem miesiąca w Premier League został po raz czwarty w tym sezonie. Wcześniej triumfował w sierpniu, wrześniu i listopadzie.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.