Premier League: Liverpool FC rozbił AFC Bournemouth i odzyskał pozycję lidera, bronił Boruc

sports news

Liverpool FC rozbił u siebie AFC Bournemouth 3:0 (2:0) w sobotnim meczu 26. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League.

Na Anfield całe zawody między słupkami gości zaliczył Artur Boruc. Polskiego bramkarza jako pierwszy zaskoczył strzałem głową Sadio Mane. Dziesięć minut po trafieniu Senegalczyka kapitalnym lobem nad byłym golkiperem Legii i Celtiku popisał się Holender Georginio Wijnaldum.

Trzy minuty po zmianie stron Brazylijczyk Roberto Firmino efektownie odegrał w narożniku pola karnego piłkę do wbiegającego Mohameda Salaha i Egipcjanin płaskim strzałem w długi róg podwyższył prowadzenie „The Reds”.

Dzięki dwudziestej wygranej w sezonie podopieczni Juergena Kloppa odzyskali pozycję lidera tabeli. „Wisienki” doznały natomiast drugiej z rzędu porażki i spadły na jedenastą lokatę w klasyfikacji.

* * * * * *
Wyniki kolejnych sobotnich spotkań:

Crystal Palace Londyn – West Ham United 1:1 (0:1)
Bramki: Zaha 76 – Noble 27-karny.

Huddersfield Town FC – Arsenal Londyn 1:2 (0:2)
Bramki: Kolasinac 90+4-samobójcza – Iwobi 16, Lacazette 44.

Southampton FC – Cardiff City FC 1:2 (0:0)
Bramki: Stephens 90+2 – Bamba 69, Zohore 90+4.

Watford FC – Everton FC 1:0 (0:0)
Bramka: Gray 65.

Liverpool FC – AFC Bournemouth 3:0 (2:0)
Bramki: Mane 24, Wijnaldum 34, Salah 48.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.