Premier League: Remis Manchesteru United z „Wilkami”

Manchester United zremisował u siebie z Wolverhampton Wanderers 0:0 w ostatnim sobotnim meczu 25. kolejki angielskiej Premier League.

W pierwszej połowie kibice na Old Trafford nie oglądali zbyt wielu sytuacji podbramkowych. Żaden z golkiperów nie musiał też specjalnie wykazać się swoim umiejętnościami. W drugiej połowie spotkanie było trochę ciekawsze. Bliski szczęścia był Juan Mata. Po próbie Hiszpana zza pola karnego piłka przeleciała tuż obok słupka bramki gości.

Po drugiej stronie dobrze interweniował David De Gea. Bramkarz „Czerwonych Diabłów” odbił futbolówkę po uderzeniu z ostrego kąta Raula Jimeneza. Po tym remisie podopieczni Ole Gunnara Solskjaera zajmują szóste miejsce w tabeli ze zdobytymi 35 punktami. W następnej kolejce zmierzą się na wyjeździe z Chelsea FC.

Natomiast zespół prowadzony przez Nuno Espirito Santo plasuje się na siódmej pozycji, mając również 35 „oczek” na swoim koncie. Jego kolejnym ligowym rywalem będzie Leicester City.