Premier League: „The Reds” rozbili „Świętych”. Cały mecz Jana Bednarka

Liverpool FC pewnie wygrał u siebie z Southampton FC 4:0 w sobotnim meczu 25. kolejki angielskiej Premier League. Całe spotkanie w drużynie gości rozegrał Jan Bednarek.

Linia obrony 'Świętych” mogła być zadowolona z pierwszej połowy, bowiem zdołała się obronić przed atakami „The Reds”. Jednak bramkarz gości skapitulował tuż po przerwie. Alex Oxlade-Chamberlain zbiegł wzdłuż pola karnego i płaskim uderzeniem zaskoczył golkipera przyjezdnych.

W 61. minucie było już 2:0. Roberto Firmino, odegrał piłkę do Jordana Hendersona, a ten pewnym uderzeniem z kilkunastu metrów umieścił ją w siatce. Potem dwa gole strzelił jeszcze Mohamed Salah.

Po tym zwycięstwie podopieczni Jurgen Kloppa są liderem w tabeli, mając 22 punkty przewagi nad Manchesterem City. W następnej kolejce zmierzą się na wyjeździe z Norwich City. Natomiast zespół prowadzony przez Ralpha Hasenhuttla plasuje się na 11. pozycji, mając 31 „oczek” na koncie. Jego kolejnym ligowym rywalem będzie Burnley FC.

W trudnej sytuacji cały czas jest West Ham United. „Młoty” znajdują się w strefie spadkowej po remisie u siebie z Brighton & Hove Albion 3:3. Całe spotkanie w ekipie gospodarzy rozegrał Łukasz Fabiański.