Premier Liha: Dynamo Kijów rozbiło Zorię Ługańsk, asysta Tomasza Kędziory

sports news

Dynamo Kijów rozbiło u siebie Zorię Ługańsk 5:0 (3:0) w pierwszym poniedziałkowym spotkaniu 19. kolejki rozgrywek ukraińskiej Premier Lihi.

Na Stadionie Olimpijskim całe zawody w szeregach gospodarzy zaliczył Tomasz Kędziora. Polak zanotował asystę przy trafieniu Hiszpana Frana Sola, pieczętującym okazały sukces stołecznego zespołu.

Wcześniej po dwie bramki zdobyli Mykoła Szaparenko oraz Słoweniec Benjamin Verbic. Podopieczni Alaksandra Chackiewicza dzięki trzeciej wygranej z rzędu umocnili się na drugiej pozycji w tabeli.

Zoria natomiast doznała piątej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostała na czwartej lokacie w klasyfikacji.

* * * * * *
Dynamo Kijów – Zoria Ługańsk 5:0 (3:0)
Bramki: Szaparenko 34, 45, Verbic 38, 53, Fran Sol 73.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.