Vaculik i Tonder trenowali w Wittstock

sports news

Tor w Wittstock to jeden z nielicznych żużlowych obiektów w Europie, na który już teraz słychać warkot motocykli. Do Niemiec wybrali się Martin Vaculik oraz Mateusz Tonder – poinformował Falubaz na swojej oficjalnej stronie.

Były to pierwsze treningowe kółka zielonogórskich żużlowców w sezonie 2019. Nawierzchnia owalu nie sprawiała zawodnikom żadnego problemu w płynnym pokonywaniu kolejnych kółek.

Do Wittstock w marcu wybiera się cała drużyna Falubazu. Trening oraz sparing z miejscową ekipą MSC Wolfe zaplanowany jest na weekend 9-10 marca.

Falubaz rozpocznie nowy sezon PGE Ekstraligi w piątek 5 kwietnia od konfrontacji przed własną publicznością z Get Well Toruń.

(za falubaz.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.