Prezes Stoke City: Chcieliśmy pozyskać Saido Berahino

Prezes Stoke City, Peter Coates ujawnił tuż po zamknięciu okienka transferowego, iż do ostatniej chwili ekipa The Potters starała się zakontraktować 22-letniego angielskiego napastnika West Bromwich Albion, Saido Berahino.


Oprócz drużyny ze Stoke-on-Trent chęć pozyskania niezwykle utalentowanego snajpera wyrażali również trenerzy takich klubów jak Newcastle United, Everton FC, czy też Tottenham Hotspur.

– Byliśmy zainteresowani Saido Berahino, ale niestety nie był on dostępny – powiedział Peter Coates, cytowany przez „Sky Sports”. – Wysłaliśmy nawet do West Bromwich oficjalne zapytanie w sprawie ewentualnego transferu – kontynuował.

– Odrzucili oni jednak w ostatecznym rozrachunku naszą propozycję i musimy się z tym pogodzić. W tym wszystkim najbardziej cieszy mnie to, iż bardzo szybko otrzymaliśmy odpowiedź – zaznaczył 77-latek.

Stoke City po dwudziestu trzech spotkaniach ligowych plasuje się w tabeli Barclays Premier League na dziewiątym miejscu. Jak do tej pory podopieczni Marka Hughesa zgromadzili na swoim koncie trzydzieści trzy punkty.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB