Pribula: Będziemy walczyć do samego końca

sports news

Pomocnik Zagłębia Sosnowiec Martin Pribula przyznał, że beniaminek LOTTO Ekstraklasy będzie do końca walczyć o utrzymanie. Zawodnik wraca do gry po kontuzji.

Pribula przez ostatnie miesiące wracał do zdrowia. Po długiej rehabilitacji zasiadł na ławce rezerwowych i teraz czeka, by wrócić na boisko.

– Miałem już okazję zagrać w rezerwach. Po meczu czułem się naprawdę dobrze. Myślę, że świadczy to przede wszystkim o tym, że wszystko zmierza w dobrym kierunku, a ja jestem już w 100% gotowy na powrót do gry – powiedział Martin Pribula w rozmowie z oficjalną stroną klubu.

– Czasami bardzo ciężko oglądało mi się mecze z poziomu trybun. Jak patrzę na drużynę, na kolegów z szatni, którzy naprawdę grają dobrze, a na koniec spotkania okazuje się, że to jednak nie do końca od tego zależy zwycięstwo, denerwuje się – dodał pomocnik.

Pribula podkreślił, że sosnowiczanie wierzą w utrzymanie.

– Jesteśmy drużyną, motywujemy się wzajemnie i nie poddamy się do samego końca – zadeklarował zawodnik Zagłębia.

(za:zaglebie.eu).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.