Primera Division: Cztery gole w Walencji, Atletico znów na remis

Levante UD zremisowało przed własną publicznością 2:2 z Atletico Madryt w meczu 36. kolejki hiszpańskiej Primera Division. Był to już drugi z rzędu remis madrytczyków.

Choć od początku meczu przewagę osiągnęli faworyzowani goście, w 32. minucie na prowadzenie wyszło Levante – piłkę z najbliższej odległości wpakował do pustej bramki Barral po podaniu Ivana. Radość gospodarzy trwała jednak tylko 180 sekund, a do siatki gospodarzy ładnym strzałem z powietrza trafił Siqueira.

Po przerwie gra nie uległa zmianie i Atletico znów dało się zaskoczyć. Tym razem gola zdobył znany z występów w Wiśle Kraków Kalu Uche. Na dziesięć minut przed końcowym gwizdkiem do wyrównania doprowadził Torres, trafiając głową po podaniu Koke z rzutu rożnego.

Remis Atletico oznacza, że gracze z Calderon nadal zajmują ostatnie miejsce na podium La Liga i nad czwartą Valencią mają cztery oczka przewagi. Levante jest piętnaste.