Primera Division: Kontuzja Marcelo

Obrońca Realu Madryt, Marcelo nabawił się kontuzji mięśnia w lewym udzie – poinformowała „Marca”. Według hiszpańskiej gazety, 27-letni piłkarz nie będzie mógł zagrać w niedzielnym meczu z Sevillą. Niepewny jest również jego występ w spotkaniu reprezentacji Brazylii z Argentyną w ramach eliminacji do mundialu.

Marcelo urazu doznał podczas wtorkowego spotkania z Paris Saint Germain w Lidze Mistrzów. W 33. minucie gry, jego miejsce na boisku zajął Nacho Fernadez, który dwie minuty później zdobył gola. „Królewscy” pokonali francuską drużynę 1:0.

Brazylijczyk w bieżącym sezonie wystąpił we wszystkich meczach Realu w Primera Division od pierwszej do ostatniej minuty. Zdobył w nich dwa gole i zaliczył jedną asystę.

Drużyna prowadzona przez Rafaela Beniteza jest liderem ligi hiszpańskiej. Real ma na swoim koncie tyle samo punktów, co FC Barcelona, ale korzystniejszy bilans bramek.