Primera Division: Podział punktów na Riazor, cały mecz Krychowiaka

Piłkarze Deportivo La Coruna zremisowali na własnym terenie w meczu 14. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy z Sevillą FC 1:1 (1:0). Dla gospodarzy sobotniego starcia jest to już siódmy podział punktów w bieżących rozgrywkach.

Pierwszego gola w spotkaniu na Estadio Municipal de Riazor zdobył już w 22. minucie pomocnik Los Blanquiazules Lucas Perez. Do wyrównania doprowadził Vicente Iborra. 27-latek na listę strzelców wpisał się w 76. minucie rywalizacji.

Warto zaznaczyć, iż od pierwszej do ostatniej minuty w barwach Sevilli występował reprezentant Polski Grzegorz Krychowiak. Swój występ były zawodnik Stade de Reims okrasił żółtą kartką, którą obejrzał tuż przed upływem godziny gry.

Takim samym rezultatem zakończył się również drugi sobotni mecz rozgrywany późnym wieczorem, w którym swoje siły zmierzyły Real Betis oraz Celta de Vigo, która wciąż plasuje się na czwartym miejscu w ligowej tabeli.