Probierz: Chcemy przeskoczyć w tabeli Jagiellonię

sports news

– Sytuacja kadrowa jest dobra. Oprócz Marcina Budzińskiego i Daniela Pika, którzy przeszli w ostatnim czasie operacje, wszyscy są do dyspozycji – wyznał Michał Probierz dla oficjalnego serwisu Cracovii.

Pięciokrotni mistrzowie Polski po sześciu zwycięstwach z rzędu zmierzą się w niedzielę przed własną publicznością z aspirującą do tytułu Jagiellonią Białystok.

– Nie ma co ukrywać, że gramy z zespołem, który praktycznie najlepiej punktuje w meczach wyjazdowych. To Jagiellonia jest faworytem do zwycięstwa w niedzielę. Jest to drużyna, której kibicuję, oczywiście poza meczem z nami. To, że mam sentyment do tego klubu i im kibicuje nie znaczy, że nie chcemy ich przeskoczyć w tabeli – podkreślił opiekun „Pasów”.

– Drużyna z Białegostoku kompletnie uległa zmianie od czasów, gdy ja ją prowadziłem, większości obecnych zawodników Jagiellonii nie znam. Nie ma co ukrywać, że jest to jeden z najlepszych zespołów występujących w rozgrywkach, czeka nas ciężki mecz. Ciężko pracujemy na treningach i skupiamy się na sobie. Jagiellonia ma w swoich szeregach mocnych zawodników: Taras Romańczuk, którego bardzo cenię, czy Novikovas, będący swego rodzaju motorem napędowym drużyny – komplementował zawodników ekipy z Podlasia trener zespołu z Małopolski.

– Cracovia zasługuje na to, aby grać przy pełnych trybunach. Jest łatwiej, bo kibice są zachęceni do przyjścia na mecz wynikami zespołu. Powinniśmy ten stadion zapełnić, zapraszać znajomych. Działajmy, by spowodować większe zainteresowanie wśród kibiców polską piłką nożną, naszą ligą – podsumował Probierz.

(za cracovia.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.