Vaculik: Mam kilka nowinek

sports news

– Wszyscy jesteśmy aktualnie w takim punkcie, że sezon dla nas mógłby się zacząć – wyznał Martin Vaculik w rozmowie z oficjalnym serwisem Falubazu Zielona Góra.

Reprezentant Słowacji bardzo pozytywnie ocenia zimowy obóz siedmiokrotnych mistrzów Polski w Szklarskiej Porębie.

– Pod względem fizycznym jesteśmy gotowi i nie potrzebowaliśmy trenować całymi dniami. Integracja to jednak równie ważna część takich wyjazdów. My oczywiście się znamy, ale nasze kontakty podczas meczów są zupełnie inne – podkreślił Vaculik.

– Na zgrupowaniu przebywaliśmy ze sobą 24 godziny na dobę i dzięki temu tworzy się atmosfera w drużynie, która później ma procentować w trakcie sezonu – stwierdził Słowak.

– Praktycznie co roku wymieniam cały sprzęt. Mam też parę sprawdzony silników, które świetnie spisywały się rok temu i nie było sensu pozbywać się ich. Mam też jednak kilka nowinek, które przetestowałem jeszcze pod koniec sezonu 2018 – zaznaczył Vaculik.

– Miałem więc spokojną zimę. Przede mną kilka dni treningów kondycyjnych. Na przełomie lutego i marca chcę wyjechać na tor – dodał nowy podopieczny Adama Skórnickiego.

(za falubaz.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.