Probierz: Chcemy stworzyć silny zespół na lata

sports news

Trener Cracovii Michał Probierz przed sobotnią konfrontacją z Zagłębiem Sosnowiec uczula swoich, aby nie zlekceważyli beniaminka LOTTO Ekstraklasy.

– Jak wiadomo na każdego trenera porażka czeka „tuż za rogiem”, ale jak pokazały ostatnie mecze w Lidze Mistrzów wszystko może się zdarzyć, dlatego piłka to piękny sport – wyznał Probierz dla oficjalnego serwisu pięciokrotnych mistrzów Polski.

– W spotkaniu z Wisłą Płock zabrakło nam spokoju, a piłkarze za wszelką cenę chcieli wygrać i podtrzymać zwycięską serię. Zdawaliśmy sobie jednak sprawę, że kiedyś ta porażka musi przyjść, a rywale będą chcieli za wszelką cenę zwyciężyć – podkreślił opiekun „Pasów”.

– Zagłębie w przerwie zimowej postawiło wszystko na jedną kartę czego efektem były dwa zwycięstwa w ostatnich meczach, dlatego czeka nas ciężka potyczka. W sobotę nie zagra z powodu kartek Michal Siplak, a Kamil Pestka został wypożyczony, więc może być to szansa dla Diego Ferraresso – kontynuował Probierz.

– Po pierwszych ośmiu kolejkach mamy niewielki margines błędu, a dodatkowo sytuację skomplikowała nam ostatnia porażka. Naszym celem jest gra w pierwszej „ósemce”, jednak wciąż mamy tylko trzy punkty nad grupą spadkową. Chcemy stworzyć silny zespół na lata – podsumował opiekun „Pasów”.

(za cracovia.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.