Probierz: Każdy rzetelnie pracował, jesteśmy przygotowani

sports news

Tegoroczne zmagania w LOTTO Ekstraklasie Cracovia rozpocznie od meczu na własnym boisku z Piastem Gliwice. Trener „Pasów” Michał Probierz zapowiedział, że krakowianie są gotowi na start rundy wiosennej.

– Piast jest bardzo dobrze zorganizowany, czeka nas ciężkie spotkanie, ale jesteśmy dobrze przygotowani i wierzę w nasz sukces. To będzie dla nas bardzo ważny mecz. Ten tydzień poświęciliśmy na trenowanie elementów, z którymi mamy problemy. Piast to poukładany zespół. Potrafią dobrze bronić i utrzymywać się przy piłce – powiedział Michał Probierz, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

– Jestem spokojny o wszystkich zawodników oraz o ich formę – każdy rzetelnie pracował. Obóz w Turcji na pewno bardzo nam pomógł, rewelacyjny hotel, warunki do treningów. Mimo złej pogody, organizatorzy stanęli na wysokości zadania – podsumował okres przygotowawczy szkoleniowiec „Pasów”.

Michał Probierz zdradził, że w meczu z Piastem nie będą mogli zagrać: Sebastian Strózik, Jakub Serafin i Daniel Pik.

(za:cracovia.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.