Mamrot: Najważniejsze, by zacząć rundę wiosenną od wygranej

sports news

W pierwszym tegorocznym meczu LOTTO Ekstraklasy Miedź Legnica zagra u siebie z Jagiellonią Białystok. Trener gości Ireneusz Mamrot zwrócił uwagę, że początek rundy wiosennej jest istotny.

– Najważniejsze, aby rundę rozpocząć od wygranej, bo start jest bardzo ważny. Czeka nas trudny mecz, ale mamy swoje cele – powiedział trener Jagiellonii, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

– Pierwsze spotkanie zawsze jest niewiadomą i nie mam na myśli wyłącznie zmian w kadrach. Drużyny rozpoczynają rywalizację o punkty po długiej przerwie, a o sparingach można w żartach powiedzieć, że to trochę inna dyscyplina – dodał szkoleniowiec Jagiellonii.

Ireneusz Mamrot został zapytany również o aklimatyzację nowych zawodników.

– W zespole doszło do kilku zmian, pojawiły się nowe twarze i robimy wszystko, aby ich wkomponować. Cieszę się, że wszyscy byli z nami na obozie – tłumaczył trener czwartego zespołu LOTTO Ekstraklasy.

(za: jagiellonia.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.