Probierz: Nie pamiętam tak dobrego spotkania

sports news

Trener Cracovii Michał Probierz nie krył satysfakcji po pokonaniu przed własną publicznością Zagłębia Lubin 2:0 (0:0) w jedynym poniedziałkowym meczu 16. kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy.

„Pasy” po dziewiątym zwycięstwie w sezonie awansowały na drugie miejsce w tabeli.

– Kibice zobaczyli bardzo dobry mecz już od pierwszych minut. Chcę podziękować wszystkim, którzy przyszli, szczególnie, że był to poniedziałek i godzina 18:00, więc na pewno dojazd był utrudniony – podkreślił Probierz dla oficjalnego serwisu klubu z Małopolski.

– Początek mieliśmy bardzo dobry. Wiadomo, że były też momenty nerwowości. Skrzydłowi rywala bardzo groźnie podchodzili do swoich zadań. Nie pozwoliliśmy im jednak później na nic więcej – zaznaczył opiekun „Pasów”.

– To było bardzo dobre spotkanie. Nie pamiętam tak dobrego spotkania, gdzie gralibyśmy akcję za akcją. Oba zespoły zabiegały o piłkę. Nie można też na pewno niczego ująć zespołowi Zagłębia. Myślami jesteśmy już przy ciężkim spotkaniu z ŁKS-em – podsumował Probierz.

(za cracovia.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.