Probierz: Niepotrzebnie zrobiliśmy sobie nerwową końcówkę

sports news

– Analizując ostatnie mecze Pogoni, widzieliśmy, że grała dobre spotkania, mimo że przegrywała. Wiedzieliśmy, że czeka nas ciężki bój – powiedział po wygranym meczu z Pogonią Szczecin, trener Cracovii, Michał Probierz.

– Po dwóch meczach, w których przegraliśmy mimo dobrej gry, widać było na początku, że boimy się podjąć ryzyka. Był to efekt tego, co wydarzyło się we Wrocławiu. Pogoń dominowała przez pierwsze 15 minut – dodał szkoleniowiec Pasów.

– W piłce najważniejsze jest zdobywanie bramek. Florian Loshaj zachował się fenomenalnie, odebrał piłkę i dograł w pole karne. Mieliśmy również kolejne okazje, żeby ułożyć sobie mecz. Widać było w drugiej połowie, że Pogoń postawiła wszystko na jedną kartę. Zabrakło nam ostatniego podania, by wcześniej zamknąć mecz. Niepotrzebnie zrobiliśmy sobie nerwową końcówkę. Chwała zawodnikom. Mogę im tylko pogratulować – zakończył Probierz.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na czwartek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-czwartek-32/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Norrkoping – Hammarby – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/norrkoping-hammarby-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na środę https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-srode-32/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…