Probierz: To było bardzo trudne spotkanie

sports news

– To było bardzo trudne spotkanie. Wyczuliśmy przeciwnika i jego słabości jednakże szkoda, że nie zamknęliśmy tego meczu szybciej – powiedział Michał Probierz podczas konferencji prasowej.

Cracovia pokonała u siebie Jagiellonię Białystok 1:0 (0:0) w hicie 23. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Michał Probierz ocenił, że dla jego podopiecznych było to bardzo trudne spotkanie.

– To było bardzo trudne spotkanie. Po przeciwnych stronach murawy dwie drużyny, które się dobrze znają. Wyczuliśmy przeciwnika i jego słabości jednakże szkoda, że nie zamknęliśmy tego meczu szybciej – skomentował opiekun „Pasów”.

– Chciałbym podziękować wszystkim kibicom za wsparcie i liczne przybycie. Obawialiśmy się tego spotkania ale na szczęście udało nam się przezwyciężyć trudności. Czekają nas bardzo trudne boje, bo każde niepowodzenie będzie rozczarowaniem ale zrobimy wszystko, aby kończyły się one pomyślnie dla naszej drużyny. Musimy się teraz skoncentrować przed kolejnym spotkaniem i dobrze do niego przygotować – dodał 46-latek.

Krakowski klub ma na koncie 36 punktów i zajmuje 7. miejsce w tabeli. W następnej serii gier zmierzy się na wyjeździe z Wisłą Płock.

(za cracovia.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.