Probierz: Wszyscy kibice żyją derbami Krakowa

sports news

Trener Cracovii Michał Probierz mobilizuje swoich podopiecznych przed derbową konfrontacją z Wisłą Kraków w ramach 26. kolejki LOTTO Ekstraklasy.

Obie zasłużone dla polskiego futbolu drużyny nie mogą być jeszcze pewne występów w grupie mistrzowskiej. Bliżej tego celu są „Pasy”, które mają cztery punkty przewagi nad „Białą Gwiazdą”.

– Derby są meczami, które zawsze elektryzują i z pewnością wszyscy czekają na takie spotkania. Są to moje czwarte derby Krakowa i drugie z tym samym trenerem, ponieważ wcześniej szkoleniowcy rywali często się zmieniali – wyznał Probierz dla oficjalnego serwisu pięciokrotnych mistrzów Polski.

– Wiemy czego spodziewać się po drużynie Wisły. Jest to doświadczony zespół, a zawodnicy grają już długo ze sobą. Jesteśmy zmobilizowani do tego spotkania. Wszyscy kibice żyją tym starciem, chcemy je wygrać i zdobyć trzy punkty. Przed meczem mam kilka zagadek i zastanawiam się nad kilkoma pozycjami. Wiemy jednak jak zagrać i co wykorzystać przeciwko rywalom – podkreślił opiekun „Pasów”.

– Mamy w składzie mnóstwo zawodników, którzy palą się do gry, ale chcąc mieć silną kadrę muszę wprowadzić element rywalizacji. Cieszę się, że mogę mieć alternatywę w wyborze zawodników. Nie chcę nikogo skreślać i oceniać żadnego piłkarza obu drużyn. Derby Krakowa są jednymi z najlepszych zarówno w Polsce, jak i w Europie – podsumował Probierz.

(za cracovia.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.