Prosinecki nie jest już selekcjonerem Bośni i Hercegowiny

sports news

Telewizja „BHRT” poinformowała, że Robert Prosinecki nie jest już selekcjonerem reprezentacji Bośnii i Hercegowiny. Trwają poszukiwania jego następcy.

Informacje potwierdził Adnan Dżemidżić, Sekretarz Generalny Federacji Piłki Nożnej w Bośnii i Hercegowinie.

– Osiągnięto porozumienie z selekcjonerem ws. rozwiązania umowy. Prosinecki nie jest już trener kadry. Chcemy bardzo szybko wybrać jego następcę – powiedział Adnan Dżemidżić.

Prosiencki pracował z kadrą Bośnii i Hercegowiny od stycznia 2018 roku
Bośniacy w marcu będą rywalizować w barażach o awans do Euro 2020. Ich półfinałowym przeciwnikiem będzie Irlandia Północna.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.