Protasiewicz: Zdawaliśmy sobie sprawę z potencjału rywali

sports news

Piotr Protasiewicz wywalczył sześć punktów w pięciu biegach, ale Stelmet Falubaz Zielona Góra uległ w Lesznie miejscowej Fogo Unii 39:51 w spotkaniu szóstej rundy rozgrywek PGE Ekstraligi.

Broniące tytułu “Byki” po szóstym zwycięstwie z rzędu umocniły się na czele tabeli. Zespół z Grodu Bachusa doznał natomiast drugiej przegranej w sezonie i pozostał wiceliderem.

– Nie przyjechaliśmy po porażkę, tylko powalczyć. Jednak zdawaliśmy sobie sprawę z potencjału sportowego rywali i to się potwierdziło – wyznał Protasiewicz dla oficjalnego serwisu Falubazu.

– Zaczęliśmy bardzo dobrze, ale później zaczęliśmy tracić. Ja też lepiej zacząłem niż skończyłem. Jeśli nikt z nas nie jedzie na 100 procent swoich możliwości z taką drużyną jak Fogo Unia Leszno, to takie spotkanie się przegrywa – podkreślił kapitan siedmiokrotnych mistrzów Polski.

– Wynik na dzień dzisiejszy jest sprawiedliwy – podsumował krótko Protasiewicz.

(za falubaz.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Węgry – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-wegry-niemcy/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Włochy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-wlochy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Austria – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-austria-francja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…